ارسال 600 اثر به دبیرخانه جشنواره فرهنگی مباهلهحجت الاسلام سعید شاه آبادی روز یکشنبه در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: ارسال آثار به این جشنواره که از اسفند ماه پارسال آغاز شد تا آبان ماه امسال تمدید شده است.
وی با بیان اینکه نقاشی، مقاله پژوهی، پویانمایی، داستان کوتاه و وبلاگ نویسی از جمله رشته های این جشنواره است اظهار کرد: بیشترین آثار ارسالی در زمینه وبلاگ و مقاله نویسی می باشد که هر کدام 200 اثر را به خود اختصاص داده است.
وی گفت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب علیه نظام اسلامی در حال فعالیت عملی، عمیق و ابتکاری هستند اما ما به صورت همایشی و نمایشی در این زمینه کار کرده ایم.
حجت الاسلام شاه آبادی افزود: دشمنان در شبکه های مجازی و ماهواره ای نیز با تمام توان و با اسامی مختلف در حال تبلیغ هستند و تلاش می کنند با ایجاد شبهات، اعتقادات مردم و به ویژه نسل جوان را تضعیف کنند.
وی اظهار کرد: نیازمند بازنگری در فعالیت های فرهنگی، مذهبی و پاسخ به شبهات و معرفت افزایی هستیم که در این موارد فعالیت های زیاد انجام نشده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: تقویت مبانی اعتقادی نسل جوان در دوران کنونی که تهاجم فرهنگی دشمن گسترده است ضرورت اجتناب ناپذیر می باشد.
سید سعید سرابی افزود: ترویج فرهنگ اسلامی و قرآنی یکی از راههای رسیدن به سلامت اجتماعی و کاهش آسیب هاست و باید سعی کنیم ترویج همراه با تعمیق معارف باشد.
وی اظهار کرد: جشنواره فرهنگی هنری مباهله می تواند به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی رویداد مشهد 2017 نقش خود را ایفا کند که نیازمند اطلاع رسانی بیشتر در زمینه این جشنواره فرهنگی و هنری هستیم.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7507/ 6053 خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید