برج میلاد تهران میزبان شب های فرهنگی کرمانشاهبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از خانه کرمانشاهیان مقیم تهران، محمدهادی صدیقی صفایی افزود: با حمایت و پشتیبانی استاندار و معاونان استانداری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و همچنین با تلاش های صورت گرفته از سوی خانه کرمانشاهیان مقیم تهران، شب های فرهنگی کرمانشاه برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری این گردهمایی ها و همایش ها تاثیر زیادی در شناخت هرچه بیشتر از قابلیت ها و ظرفیت های استان در عرصه های مختلف به ویژه بخش های فرهنگی و اجتماعی دارد.
رئیس هیات مدیره خانه کرمانشاهیان مقیم تهران یادآوری کرد: استان کرمانشاه دارای توانمندی های زیادی در بخش های مختلف است که بدون شک این همایش ها منجر به شناخت بیشتری از این ظرفیت ها خواهد شد.
وی با اشاره به تشکیل و شکل گیری خانه کرمانشاهیان در تهران اظهار کرد: این خانه که از حدود 20 سال گذشته به صورت یک سازمان مردم نهاد(NGO) فعالیت می کند در طول این سال ها اقدام های موثری برای پیشبرد برنامه های استان داشته است.
صدیقی صفایی با اشاره به توانمندی و تخصص های افراد عضو خانه کرمانشاهیان تصریح کرد: اعضای هیات مدیره و اعضای خانه کرمانشاهیان همگی دارای توانمندی ها و تخصص های گسترده ای در عرصه های مختلف هستند که همگی آماده پشتیبانی و حمایت از طرح ها و برنامه های استان هستیم و از هیچ گونه کوششی در این راستا دریغ نخواهیم کرد.
تهرام 7243**1625
خبرنگار: جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید